Bizi Ziyaret Edin
Şişli / İstanbul
İletişim
0 (532) 233 87 73
E-Mail
korkuta@gmail.com
Çalışma Saatleri
Pzt - Cum: 8:30-18:00/Cmt: 9:30-17:00

Burun estetiği, karın estetiği operasyonları, yüz estetiği, göğüs estetiği, cinsel estetik ameliyatları ve kalça estetiği gibi birçok estetik ameliyatları bulunuyor. Teknolojinin ilerlemesi ve kişilerin istekler doğrultusunda farklı estetik ameliyatları da kişilere uygulanır hale gelmiş bulunuyor. Özellikle vücudunu daha genç tutmak isteyen ya da daha da güzel bir görünüme kavuşmak isteyen kadınlar estetik olmak için uzun bir süre doktor araştırması yapıyorlar.

Genital Estetik Ameliyatları

Genital estetik ameliyatları sıralamasında ilk olarak “labioplasti” ismindeki ameliyat geliyor. Bu ameliyat ile birlikte hastalara en çok aynı zamanda yapılan bir diğer ameliyat ise “klitoral hudoplasti” isimli operasyonlar oluyor. İlk etapta Avrupa ve Amerika ülkelerinde başlamıştır. Ancak son zamanlarda vajinal estetik ameliyatları kendi ülkemizde de oldukça sık tercih edilen ve yapılan ameliyatlar arasında yerini alıyor. Genital kozmetik yani estetik ameliyatlar içerisinde en çok karşılaşılan uygulama iç dudak estetiği yani labioplasti ameliyatı oluyor. Halk arasında bu ameliyat vajina sıkılaştırma ya da daraltma ameliyatları olarak da biliniyor ve ameliyat sırasında tercih nedeni oluyor.

Ameliyat Sırasında Bir Acı Hissediliyor Mu?

Genital bölgede yapılan estetik ameliyatları sırasında kişiler anestezi aldıkları için herhangi bir ağrı hissetmezler. Ancak ameliyat sonrası narkozun etkisi azaldığı zaman kişilerin ağrı eşiklerine göre bünyelerinde ağrı ya da sızı hissedebilirler. Ancak bir süre verilen ağrı kesici ilaçların etkisi ile kişilerde hissedilen ağrılar yok denilecek kadar aza indirgenip süreci daha kolay atlatmaları sağlanıyor. Bu ameliyat sonrasında kişilerde herhangi bir iz kalmaz. Dikişleri alma gibi bir durum olmaz. Çünkü bu dikişler eriyen bir özelliği sahip olduğu için kendiliğinden yok olur. Bölgedeki kesi gözle görülemeyecek kadar küçük bir kesi halinde kişiye uygulanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir